مدل های مختلفی از چکمه های زنانه

 

درست مانند سایر کفش چرم بوت ، مدل های مختلفی از چکمه های زنانه موجود است. و با تغییر روند روز، انواع چکمه‌های موجود نیز تغییر می‌کنند.

انواع چکمه های زنانه موجود

در اینجا فقط تعدادی از چکمه های زنانه اخیری که در کمدهای زنانه در سرتاسر جهان موجود است یا یافت می شود، آورده شده است.

چکمه‌های مچ پا – این مدل‌های کوتاه از چکمه‌های بلندتر اغلب زیر شلوارهای بلندتر یا اخیراً با دامن‌های کوتاه‌تر پوشیده می‌شوند تا قدشان را برجسته‌تر کنند.

این کفش نیم بوت چرم که با شلوار جین تنگ نیز پوشیده می‌شوند، پا را برجسته می‌کنند و همچنین بدن را بلندتر می‌کنند و خطی باریک ایجاد می‌کنند.

چکمه های ساق پا – سبک کمی بلندتر این چکمه ها آنها را برای جمعیت بیشتری از زنان مناسب تر می کند. هنگامی که در این طول پوشیده می شوند، راه رفتن برای مدت طولانی راحت است.

برخی از ترندهای محبوب در حال حاضر این نوع چکمه ها با پشم و چرم بره هستند.

کفش نیم بوت چرم زنانه یا چکمه های بلند تا زانو – یک روند بسیار محبوب در چند سال گذشته، بوت بلند تا زانو وقتی با دامن‌های کوتاه یا با دامنی که تا زانو می‌آید پوشیده می‌شود، بسیار حسی است، و در حالت ایستاده به ساق پاها پوشانده می‌شود، اما در هنگام ایستادن ظاهری جزئی نشان می‌دهد.

زن می نشیند این چکمه‌ها به برجسته کردن ساق‌های نازک‌تر کمک می‌کنند و وقتی با کت بلندتر روی دامن کوتاه‌تر پوشیده می‌شوند، می‌توانند شبح بلندتری ایجاد کنند.

چکمه‌های بلند ران – این چکمه‌های بلندتر معمولاً در لباس‌های روزمره یافت نمی‌شوند، اما همچنان در فرهنگ باشگاهی بسیار محبوب هستند.

چکمه های نظامی یا کفش چرم نیم بوت مردانه – این چکمه ها کاربردی تر از همتایان شیک خود هستند.

این چکمه‌ها اغلب با پاشنه‌های پایین‌تر، از انگشتان پا محافظت می‌کنند و همچنین می‌توانند در طولانی‌مدت ایستادن به نرم کردن کف پا کمک کنند.

 • منابع:
  1. As with much of fashion, footwear is an ever changing part of style
 • تبلیغات: 
  1. تاثیر صابون در ارتباط با بهداشت
  2. قزل آلا باعث می شود رنگ چشم جنین آبی شود
  3. روغن موتور چیست؟
  4. با خوردن ماکارونی پیرتر از سنتان به نظر می رسید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.